Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości
kom. 793 005 864
tel. 12 444 61 00
Godziny otwarcia: PON-PT 8.00-16.00
  •  

Formularz kontaktowy

Akceptuję regulamin

Wypożyczalnia odkurzaczy

Odkurzacz Piorący Karcher Puzii 200 – Profesjonalne urządzenie do ekstrakcyjnego czyszczenie dywanów i wykładzin. Metoda ekstrakcji polega na natryskiwaniu silnie skoncentrowanego środka czyszczącego i jednoczesnym odsysaniu go wraz z rozpuszczonym brudem, dzięki czemu czyszczona tkanina jest dogłębnie wyprana a czas schnięcia maksymalnie skrócony.  Urządzenia te umożliwiają samodzielne czyszczenie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, foteli samochodowych.

CENA: 55 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/dobę     CENA: 70 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

 

 

 

Elektroszczotka Karcher PW 30/1 do Puzzi 200 – Profesjonalna głowica myjąca jest urządzeniem dodatkowym do ekstrakcji opryskowej, może być uzywana z odkurzaczem Puzzi 200, przeznaczona do prania dywanów i wykładzin dywanowych, pomaga usuwać uporczywe zabrudzenia, rozczesując runa i nadając mu świeży wygląd, zwiększa wydajność urządzeń Puzzi o ok. 30 do 50% i wpływa na poprawę rezultatów czyszczenia.

CENA: 25 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/dobę     CENA: 30 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

 

 

 

 

 

Ssawka Karcher do prania tapicerki do urządzenia Puzzi 200

CENA: Gratis do odkurzacza Puzzi 200

 

 

 

 

 

Parownica Karcher SC. 5800 CB – Urządzenie przeznaczone do higienicznego czyszczenia powierzchni parą, beż użycia środków chemicznych. Pomoże wyczyścić wszelkie twarde powierzchnie wodoodporne, takie jak twarde posadzki (kamień, lastrico etc.), armatura kuchenna i łazienkowa, fliz, okapy, płyt grzejne, lustra i okna.

CENA: ​40 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/dobę     CENA: 55 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

 

 

 

 

Odkurzacz przemysłowy Karcher – Jest to odkurzacz z funkcją odsysania cieczy. Nadaje się do czyszczenia garażu, warsztatu, piwnicy, strychu czy prac porządkowych po domowym remoncie, a także odkurzania terenów zewnętrznych. 

CENA: ​60 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/dobę     CENA: 80 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

 

 

 

 

 

 
 
 
Dmuchawa-osuszacz - Urządzenie przeznaczone do osuszania zawilgoconych pomieszczeń, poprawy cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach oraz do wentylacji zadymionych czy zapylonych pomieszczeń. Dmuchawa doskonale sie sprawdza przy suszeniu dywanów, wykładzin oraz posadzek po zalaniu.

CENA: 35 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/dobę     CENA: 50 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

 

 

 

 

Profesjonalna myjka ciśnieniowa HD 5/15 CX Plus - Profesjonalna myjka ciśnieniowa  z nowej linii HD o zmniejszonych wymiarach i wadze co pozwala pracować tym urzadzeniem ta gdzie konieczna jest wysoka mobilność i elastyczność. Za pomoca tego urzadzenia z wygodnym pistoletem spryskującym z wkładką soft oraz wężowi o długości 15 metrów z łatwością wymyjesz podjazd, taras, elewację budynku, samochód lub kosiarkę. Istnieje możliwość pracy ze środkiem czyszczącym zasysanym z zewnętrznego pojemnika co znacznie ułatwia pracę.    

CENA: 70 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/dobę     CENA: 85 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

 

 

 

 

Przystawka do mycia powierzchni płaskich do myjki ciśnieniowej - Z pomoca tej przystawki bez trudu umyjesz duże powierzchnie płaskie typu taras, podjazd itp. bez zbędnego wysiłku i rozpryskiwania wody.    

CENA: 15 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/dobę     CENA: 25 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

 

 

 

 

Środek czyszczący w tabletkach Karcher RM 760 - Do czyszczenia ekstrakcyjnego metodą natryskową o znakomitej skuteczności do wszytkich tekstylnych wykładzin podłogowych (a także z tkanin mieszanych i włókien syntetycznych), mebli tapicerowanych i powierzchni ścian.

CENA: 5 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/sztuka

 

 

 

 

 

Kamera inspekcyjna średnica 4,5 mm - Profesjonalna ręczna kamera inspekcyjna o średnicy 4,5 mm przezanczona do inspekcji i oceny uszkodzeń w trudno dostępnych miejscach takich jak szyby wentylacyjne, przestrzenie za szafą, rury, kratki ściekowe, odpływy w umywalce itp. Za pomoca kamery można również przeprowadzić inspekcję silnika w samochodzie i zaglądnąc do każdego zakamarka. Urzadzenie oferuje możliwośc robienia zdjęc i zapisywania filmów wideo z przeprowadzonej inspekcji. Posiada zdejmowalna jednostkę sterującą co jeszcze bardziej ułatwia prace w trudno dostępnych miejscach.

CENA: 70 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/dobę     CENA: 85 zł brutto (zawiera 23 % VAT)/weekend

Adres

Wypożyczalnia Odkurzaczy
ul. Wincentego Pola 7
31-532 Kraków
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas cher
|<-